Zdrowie i uroda cały rok | wypych.com.pl

Zdrowie i uroda idą ze sobą w parze. Poprzez wygląd Twojej skóry i ciała, Twój organizm próbuje przekazać Ci informacje o tym, czego potrzebuje. Tutaj znajdziesz praktyczne porady, jak zadbać o siebie w codziennym pośpiechu.

Jak poprawić jakość życia seksualnego?

Jak poprawić jakość życia seksualnego?


Długoletnie badania potwierdziły, że zaburzenia seksualne często powstają na podłożu organicznym. Przekonanie o ich wyłącznie psychologicznej naturze – choć powszechne – nie jest, więc bynajmniej prawdziwe. Dzisiejsza nowoczesna medycyna stworzyła środki farmakologiczne oraz wprowadziła terapie pozwalające wyzwolić się z niemocy w takich przypadkach. Choć brzmi to jak bajka efekty kuracji są często natychmiastowe, a jej skuteczność zaskakująco wysoka.

PEŁNOWARTOŚCIOWY WZWÓD

U wielu pacjentów dolegliwości takie jak przedwczesny wytrysk, niepełna erekcja, zbyt rzadkie stosunki, choć nie uniemożliwiają życia intymnego znacznie je zubażają i ograniczają. Nieprawdą jest, że nie można temu zaradzić. Dzięki osiągnięciom nowoczesnej medycyny można przedłużyć czas trwania aktów płciowych, zwiększyć ich częstotliwość, uzyskać pełną erekcję.

SEKSUALNA EMERYTURA

Nieprawdą jest także, że w wyniku naturalnego procesu starzenia się mężczyźni po 60-tce stają się „seksualnymi emerytami”. Statystyki prowadzone w oddziałach na całym świecie dowodzą, że wraz z wiekiem nie zanika chęć do utrzymywania intymnych kontaktów. Również u starszych pacjentów można wywołać pełnowartościowy wzwód, który kwalifikuje ich do odbycia stosunku płciowego.

NIEULECZALNE PLOTKI

Wyniki badań przyczyniły się także do zdementowania „nieuleczalnej” plotki o chorobach osłabiających sprawność seksualną mężczyzn.
Cukrzyca, choroba wieńcowa, nadciśnienie nie muszą nikogo eliminować z życia seksualnego. Już dzisiaj istnieją wypróbowane sposoby leczenia powikłań powstałych w wyniku takich chorób.

TERAPIA 

Kadra doświadczonych urologów dopasowuje terapię farmakologiczną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta: chorego, starszego czy chcącego tylko poprawić jakość swego życia seksualnego.

Nowoczesne metody leczenia oraz szeroka gama środków farmakologicznych umożliwiają powrót do współżycia już na początku leczenia. Większość pacjentów  może wrócić do pełnej aktywności seksualnej już po pierwszej wizycie. Miarą sukcesu terapii tu przeprowadzanej są dane wskazujące na jej skuteczność w ponad 98% przypadków.

Rate this post