Zdrowie i uroda cały rok | wypych.com.pl

Zdrowie i uroda idą ze sobą w parze. Poprzez wygląd Twojej skóry i ciała, Twój organizm próbuje przekazać Ci informacje o tym, czego potrzebuje. Tutaj znajdziesz praktyczne porady, jak zadbać o siebie w codziennym pośpiechu.

Przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk


Od wielu lat medycyna usilnie poszukuje metod na poprawienie sprawności seksualnej mężczyzn. Badania kliniczne prowadzone w ostatnich latach przyczyniły się do powstania i rozwoju szerokiej gamy nowoczesnych preparatów farmakologicznych, których stosowanie zapewnia znaczną poprawę sprawności seksualnej. W ogólnym mniemaniu zaburzenia sprawności seksualnej często kojarzone są z całkowitym brakiem lub niepełnym wzwodem, prawie nigdy zaś z przedwczesnym wytryskiem.

PRZEDWCZESNY WYTRYSK

Bywa, że podczas intymnych zbliżeń rzeczy dzieją się tak szybko, że ledwo zdąży się zacząć a już jest po wszystkim. Symptomy przedwczesnego wytrysku najczęściej pojawiają się już w wieku dojrzewania. Do wytrysku dochodzi zanim jeszcze rozpocznie się stosunek płciowy lub w trakcie stosunku płciowego, ale w niezmiernie krótkim czasie od jego rozpoczęcia. Stosunek jest zbyt krótki, aby zaspokoić partnerkę, gdyż zaraz po ejakulacji kończy się wzwód i stosunku nie można kontynuować. Wbrew powszechnym mniemaniom podłoże takiego stanu rzeczy często jest organiczne, a nie tylko psychologiczne. Mówiąc w uproszczeniu problem powoduje wówczas nadmierna wrażliwość pacjenta na dotyk zupełnie niezależna od jego woli.

FRUSTRACJA

Są mężczyźni, którzy z powodu tej dolegliwości cierpią prawdziwe katusze. Ich frustracja spowodowana jest niemożnością zaspokojenia oczekiwań swoich i partnerki. Kobiety zazwyczaj starają się być wyrozumiałe, ale wewnętrznie sytuacja jest często również dla nich wysoce frustrująca. Taki stan, trwający przez wiele lat, może prowadzić nawet do rozwodu czy rozstania się partnerów.

LEKCEWAŻENIE PROBLEMU

Lekceważenie osłabienia sprawności seksualnej, wstyd, poczucie bezsilności czy frustracja nie są rozwiązaniem problemu. Na pewno nie w dzisiejszych czasach, kiedy istnieją wyspecjalizowane placówki, które oferują mężczyznom skuteczną terapię tego typu zaburzeń. Nie ma powodu, aby problemy te ciągnęły się przez całe życie i stanowiły przeszkodę w intymnych kontaktach. 

CO MOŻNA POPRAWIĆ?

Choć to oczywiście bardzo indywidualna sprawa, poprawić w zasadzie można wszystko: zwiększyć moc swojej erekcji, wydłużyć czas trwania stosunku, zwielokrotnić częstotliwość intymnych zbliżeń. Różnorodność zaawansowanych metod leczenia pozwala na dopasowanie terapii do indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny. Chodzi o wybranie najlepszego sposobu leczenia dla danego przypadku, gdyż każdy ma inną osobową charakterystykę seksualną. 

Rate this post