Zdrowie i uroda cały rok | wypych.com.pl

Zdrowie i uroda idą ze sobą w parze. Poprzez wygląd Twojej skóry i ciała, Twój organizm próbuje przekazać Ci informacje o tym, czego potrzebuje. Tutaj znajdziesz praktyczne porady, jak zadbać o siebie w codziennym pośpiechu.

Zaburzeń wzwodu nie wolno lekceważyć!

Zaburzeń wzwodu nie wolno lekceważyć!


„Penis, jeśli się mu dobrze przyjrzeć, jest najbardziej pomysłowym wyczynem inżynierii jaki można sobie wyobrazić – struktura dźwigni, hydraulika, napęd, kompresja, mechanizmy tłoczące i pompujące, wrażliwość na ciepło – praktycznie pasuje do niego każda cecha z dziedziny inżynierii. Wieże, mosty zwodzone czy rakiety – żadna konstrukcja stworzona przez człowieka mu nie dorównuje.”
(Peter Greenaway)

Co dzieje się, kiedy ten skomplikowany mechanizm zaczyna szwankować? Gdy mężczyzna ma trudności z uzyskaniem wzwodu lub z utrzymaniem go?

EREKCJA NIE LECZONA

Poza niekorzystnym wpływem na całokształt życia płciowego i pozbawieniem satysfakcji z nim związanej, zaburzenia erekcji mogą stać się dla mężczyzny przyczyną obniżonej samooceny, negatywnie wpływać na jego funkcjonowanie w związku partnerskim, a w końcu prowadzić do depresji. Dlatego też w świetle obecnej medycyny zaburzenia erekcji uważa się za odrębną jednostkę chorobową, wymagającą interwencji lekarskiej.

STATYSTYKI

Zaburzenia wzwodu są zjawiskiem częstym. Ocenia się, że w Polsce występują one u ok. 1,5 miliona mężczyzn. Mianem „zaburzenia erekcji” określa się stałą lub okresową niezdolność do osiągnięcia i utrzymania erekcji prącia w stopniu dostatecznym do odbycia stosunku płciowego. Niedomogom wzwodu często towarzyszą inne rodzaje zaburzeń seksualnych, takie jak: osłabienie popędu płciowego czy przedwczesny lub opóźniony wytrysk.

MECHANIZM WZWODU

Obecnie uważa się, że 80 % zaburzeń wzwodu występuje na tle naczyniowym. Podczas wzwodu objętość krwi prze-pływającej przez ciała jamiste prącia wzrasta nawet dziesięciokrotnie. Wystarczy, że światło naczyń krwionośnych zmniejszy się o 60% i natychmiast mamy do czynienia z zaburzeniami erekcji. Tętnice umiejscowione w prąciu należą do najcieńszych w organizmie a zmiany patologiczne rozwijają się w nich najszybciej. Zwężenie naczyń krwionośnych spowodowane może być cukrzycą, nadciśnieniem, miażdżycą czy chorobami układu krążenia. Symptomów zaburzeń wzwodu nie wolno lekceważyć. Jeżeli mężczyzna obserwuje u siebie okresowe problemy w życiu intymnym, powinien niezwłocznie zgłosić się do lekarza w celu uzyskania diagnozy i jeśli jest to wskazane, podjęcia terapii.

DOKĄD PO RADĘ

Polskie oddziały międzynarodowej sieci ON CLINIC są wy-specjalizowanymi poradniami leczącymi tego typu zaburzenia. Posiadają sprawdzone metody postępowania medycznego zgodnie z najnowszymi trendami i między-narodowymi wymogami. 98 % mężczyzn, którzy zgłaszają się na terapię wychodzi stąd zadowolonych. U większości pacjentów można wywołać pełnowartościowy wzwód już na samym początku leczenia. Kadra doświadczonych urologów zatrudnionych w ON CLINIC jest zdania, że można pomóc pacjentom niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Nad-ciśnienie, cukrzyca, prostata lub inne choroby nie muszą być przeszkodą do prowadzenia udanego życia seksualnego. Kluczem do sukcesu jest odpowiednio postawiona diagnoza i terapia dobrana do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Rate this post